Mooie opbrengst grote clubactie ZBC ‘97

Dit jaar hebben onze jeugdleden weer meegedaan aan de Grote Clubactie.  Ondanks de Corona problematiek hebben de meeste kids toch goed hun best gedaan om zoveel mogelijk te verkopen.  Gelukkig konden de lootjes ook digitaal verkocht worden, wat een goede vondst bleek. Dit heeft uiteindelijk een mooi eindbedrag van EUR 1.680,30 opgeleverd voor onze club! Een schitterend resultaat waar we erg trots op mogen zijn met zijn allen. ZBC bedankt iedereen voor zijn of haar inzet en uiteraard de kopers van de lootjes voor hun bijdrage. Vandaag 9 december was de trekking, via https://www.clubactie.nl/lotenkopers/prijzen-uitslag/ kunt u uw lot checken; hopelijk valt u in de prijzen.

Zoals beloofd zullen de 3 top jeugdverkopers een prijs krijgen.  Onze voorzitter zal deze prijzen a.s. zaterdag 12 december om 11.00 uur uit komen reiken tijdens de training. Zorg dat je er allemaal bent, wie weet val je in de prijzen.  Zo niet, bedankt voor je hulp en we rekenen volgend jaar weer op jullie 👊

Met vriendelijke groet, 
Marnix Vos